SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
41 307 360 Kč
(244 422 Kč / m²)
Prodej
3+1
169 m²
Largo de Nevogilde, Porto

místnosti3+1
plocha169 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 Bedroom flat with 170sqm and outdoor area with 30sqm, in a new development, in Foz, Porto. Nomad Eden is the newest exclusive residential developme...

Ostatní
Stáří nabídky: 130 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Largo de Nevogilde, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana