SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 047 968 Kč
(140 650 Kč / m²)
Prodej
1+1
43 m²
Rua de Santos Pousada, Porto

místnosti1+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bedroom Apartment, furnished and fully equipped, located next to Campo 24 de Agosto. Highlights include a west-facing enclosed balcony measuring 7sqm....

Ostatní
Stáří nabídky: 185 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Rua de Santos Pousada, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Gaia Douro