SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 279 959 Kč
(124 274 Kč / m²)
Prodej
2+1
131 m²
Rua do Duque da Saldanha, Porto

místnosti2+1
plocha131 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2-bedroom apartment, located on the second floor of the prestigious Duque de Saldanha Housing, offers a unique living experience in Portos histor...

Ostatní
Stáří nabídky: 236 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

Rua do Duque da Saldanha, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Grupo Aliados I