Výpis nabídek
23
23
23
31 620 663 Kč
(188 218 Kč / m²)
Prodej
6 a více
168 m²
Rua do Campo Alegre, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
168 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
EXCLUSIVO – APARTAMENTO T3+1 DE PRESTÍGIO COM JARDIM, VARANDAS & GARAGEM
Bairro Hollywood • Empreendimento Novo • Acabamentos de Luxo
CARACTERÍSTICA...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
252 dní
Aktualizováno:
40 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Campo Alegre, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.