Výpis nabídek
21
21
21
7 175 458 Kč
(143 509 Kč / m²)
Prodej
2+1
50 m²
Rua dos Caldeireiros, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT580384
Don’t miss this unique opportunity!
This fully equipped and furnished 1-bedroom apartment is located on Rua dos ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
264 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua dos Caldeireiros, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.