SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
54 687 600 Kč
(237 772 Kč / m²)
Prodej
5+1
230 m²
Rua de Tânger, Porto

místnosti5+1
plocha230 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Four-bedroom duplex apartment with an excellent terrace facing west. Fully equipped kitchen and a 50m² garage (box).

Ostatní
Stáří nabídky: 265 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Rua de Tânger, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Portugal