SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
32 837 662 Kč
(119 410 Kč / m²)
Prodej
5+1
275 m²
Rua do Farol, Porto

místnosti5+1
plocha275 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T4 duplex com 275 m2, varanda com 20 m2 e jardim privado de 38 m2, que oferece a exclusividade de viver em condomínio de luxo com seguranç...

Ostatní
Stáří nabídky: 344 dní
Aktualizováno: 344 dní

Lokalita

Rua do Farol, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils