SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 344 997 Kč
(173 177 Kč / m²)
Prodej
6 a více
181 m²
Travessa de Passos, Porto

místnosti6 a více
plocha181 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom flat, with a gross constriction area of 170.36 m2 with a balcony of 32.20m2.
The entrance to the flat is through an entrance hall where the ...

Ostatní
Stáří nabídky: 397 dní
Aktualizováno: 397 dní

Lokalita

Travessa de Passos, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International