SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 017 223 Kč
(170 172 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
Rua de Cedofeita, Porto

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT575153

Residential Condominium CedoFeita 497 – A New Perspective in the Heart of Porto

Ostatní
Stáří nabídky: 414 dní
Aktualizováno: 86 dní

Lokalita

Rua de Cedofeita, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - CEC