Výpis nabídek
18
18
18
9 116 369 Kč
(94 962 Kč / m²)
Prodej
6 a více
96 m²
Rua da Igreja de Ramalde, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
96 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
T3 Novo | Modernidade e Conforto | 2 Suítes |
Este magnífico apartamento T3, localizado junto à Avenida Antunes Guimarães, combina modernidade, c...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
414 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua da Igreja de Ramalde, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.