Výpis nabídek
30
30
30
10 205 348 Kč
(96 277 Kč / m²)
Prodej
6 a více
106 m²
Rua Vale do Lagar, Portimão
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
106 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 | Varanda com Churrasqueira · 2 lugares de garagem · “Vale do Lagar” · Portimão.
Fração do Imóvel "D".
Comentário do anunciante Imag...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Otevřený obývací prostor
Kuchyňské spotřebiče
Dřevěná podlaha
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
73 dní
Aktualizováno:
37 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Vale do Lagar, Portimão
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.