SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 760 440 Kč
(108 139 Kč / m²)
Prodej
Atypický
118 m²
Rua Francisco Bivar, Portimão

místnostiAtypický
plocha118 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Neue Wohnung, mit Blick auf Ria do Alvor, in Mexilhoeira Grande, in einer Wohnanlage bestehend aus nur 5 Fraktionen, mit Parkplatz und Pool.
Die Wohnu...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičePračka

Ostatní
Stáří nabídky: 116 dní
Aktualizováno: 116 dní

Lokalita

Rua Francisco Bivar, Portimão
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Villas Key - Mediação Imobiliária, Lda