SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 148 605 Kč
(107 218 Kč / m²)
Prodej
1+1
76 m²
Rua do Castelo, Ponta Delgada

místnosti1+1
plocha76 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

NEW 1 bedroom flat for SALE, located in a NEW Housing Development in a private condominium, located near the historic centre of Ponta Delgada, more pr...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rua do Castelo, Ponta Delgada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

A.Machado