Výpis nabídek
15
15
15
4 679 736 Kč
(85 086 Kč / m²)
Prodej
1+1
55 m²
Rua Encosta do Castelo, Pombal
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
55 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT588285
1-bedroom apartment in excellent condition, with potential to be converted into a 2-bedroom apartment, ideal for ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
16 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Encosta do Castelo, Pombal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.