Výpis nabídek
30
30
30
12 627 707 Kč
(110 769 Kč / m²)
Prodej
6 a více
114 m²
Rua Jardim Infantil, Peniche
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
114 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T2 Novo, a 2 Minutos do Baleal, Ferrel
Conforto, Modernidade e o Estilo de Vida que Sempre Sonhou
Este magnífico apartamento (Fração N), ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
218 dní
Aktualizováno:
13 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Jardim Infantil, Peniche
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.