SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 226 718 Kč
(39 596 Kč / m²)
Prodej
2+1
132 m²
Rua da Misericórdia, Penafiel

místnosti2+1
plocha132 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 com uma área total de 132 m2, situado na freguesia de Paços de Sousa, no concelho do Penafiel. Beneficia de excelentes acessos às prin...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua da Misericórdia, Penafiel
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Domus RS | Mediação Imobiliária