SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 237 921 Kč
(59 986 Kč / m²)
Prodej
3+1
154 m²
Rua Gil Eanes, Ovar

místnosti3+1
plocha154 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 Moderno com Terraço com 80m2, Varnada, Suíte, Sala Ampla e Garagem~~Se procura um apartamento moderno, elegante e cuidadosamente planea...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Rua Gil Eanes, Ovar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Villa Unique