SUPA24
Balkon; výhled, dlažba
Terasa; výhled, dlažba, přirozené světlo
Kuchyně; výhled, kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo
11 055 793 Kč
(73 217 Kč / m²)
Prodej
3+1
151 m²
Rua Rainha Santa Isabel, Olhão

místnosti3+1
plocha151 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 3-bedroom apartment is located in the prestigious Iris 2 development in Olhão, a reference area that has gained strong recognition for the high q...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičePračkaPřirozené světloVanaSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 92 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Rua Rainha Santa Isabel, Olhão
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art III