SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
38 918 710 Kč
(238 765 Kč / m²)
Prodej
Atypický
163 m²
Avenida 5 de Outubro, Olhão

místnostiAtypický
plocha163 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom apartment with 164 sq m, balconies of 25 and 4 sq m, inserted in a new exclusive development, to be born in front of the Marina of Olhão, in...

Ostatní
Stáří nabídky: 115 dní
Aktualizováno: 82 dní

Lokalita

Avenida 5 de Outubro, Olhão
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal