Výpis nabídek
21
21
21
13 841 910 Kč
(99 582 Kč / m²)
Prodej
3+1
139 m²
Ciclovia Empresarial, Oeiras
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
139 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT585357
Two-bedroom apartment located in the private L Towers condominium in Paço de Arcos, with 147 m² of gross area, ba...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
72 dní
Aktualizováno:
72 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Ciclovia Empresarial, Oeiras
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.