SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 486 584 Kč
(72 417 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
Rua Ferreira Borges, Odivelas

místnosti3+1
plocha131 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT566387

New 2-Bedroom Apartment in Edifício Eucaliptos – Investment Opportunity with Modern Comfort in Pontinha Famões

Ostatní
Stáří nabídky: 485 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Rua Ferreira Borges, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Abóboda