SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 244 475 Kč
(114 992 Kč / m²)
Prodej
2+1
63 m²
Avenida das Forças Armadas, Odivelas

místnosti2+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T1 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Avenida das Forças Armadas, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige