SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 208 428 Kč
(124 715 Kč / m²)
Prodej
4+1
146 m²
Rua Pulido Valente, Odivelas

místnosti4+1
plocha146 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T4 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Pulido Valente, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige