SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 205 348 Kč
(80 995 Kč / m²)
Prodej
Atypický
126 m²
Rua Ana Plácido, Odivelas

místnostiAtypický
plocha126 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXCLUSIU West Life - apartament de 3 habitacions amb zones generoses, balcons amb vistes desobstruïdes i gran exposició al sol, situat a la vuitena pl...

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 38 dní

Lokalita

Rua Ana Plácido, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

West Life Imobiliária