SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 243 194 Kč
(102 702 Kč / m²)
Prodej
4+1
90 m²
Praceta Pêro Escobar, Odivelas

místnosti4+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT586047

3-bedroom apartment with parking and storage room – Casal do Chapim, Odivelas

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Praceta Pêro Escobar, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Lisboa Time Oriente