Výpis nabídek
44
44
44
23 098 244 Kč
(202 616 Kč / m²)
Prodej
3+1
114 m²
Avenida Reinaldo dos Santos, Odivelas
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
114 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
T3+1 Colinas do Cruzeiro
Colinas do Cruzeiro, a neighborhood designed for families who appreciate well-being and a unique quality of life, this urban...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
108 dní
Aktualizováno:
63 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Reinaldo dos Santos, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 ByNunes
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 ByNunes
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce