Výpis nabídek
57
57
57
21 860 125 Kč
(137 485 Kč / m²)
Prodej
4+1
159 m²
Rua Fernando Farinha, Odivelas
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
159 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Come discover the future home of your dreams!
With an impressive area of 315m², this fantastic triplex located at the top of a building offers a br...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Terasa
Krb
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
164 dní
Aktualizováno:
73 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Fernando Farinha, Odivelas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Realty Art M&J
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Realty Art M&J
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce