SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 465 031 Kč
(165 607 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Rua Gil Vicente, Nazaré

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T1 na Nazaré a 100 m da praia completamente equipado situado no 2º andar com elevador.
O apartamento faz parte de um prédio de construção ...

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Rua Gil Vicente, Nazaré
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Casas & Properties