SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 719 379 Kč
(95 288 Kč / m²)
Prodej
Atypický
102 m²
Rua de Cabo Verde, Montijo

místnostiAtypický
plocha102 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fantastic 3-bedroom apartment with modern finishes and high-quality equipment, designed to provide maximum comfort and efficiency.

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua de Cabo Verde, Montijo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Select