SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 292 084 Kč
(91 806 Kč / m²)
Prodej
Atypický
123 m²
Rua de Cabo Verde, Montijo

místnostiAtypický
plocha123 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this exclusive 3-bedroom apartment, where comfort, privacy, and generous spaces make this apartment a true haven of modernity.

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua de Cabo Verde, Montijo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Select