SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 387 060 Kč
(107 526 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
Rua dos Correios, Montijo

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1-bedroom apartment with en-suite bedroom in the new Correios 185 development, in Montijo, Setúbal.
This spacious 89 sqm apartment comprises an entran...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Rua dos Correios, Montijo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate