SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
16 166 361 Kč
(113 848 Kč / m²)
Prodej
Atypický
142 m²
Rua das Taipas, Montijo

místnostiAtypický
plocha142 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Wir präsentieren diese luxuriöse 3-Zimmer-Wohnung, die einem 2. Recht entspricht, mit 3 Suiten, Balkonen, Abstellraum und Parkplatz, in der Stadt Mont...

Ostatní
Stáří nabídky: 102 dní
Aktualizováno: 80 dní

Lokalita

Rua das Taipas, Montijo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VD - Venda Direta Mediação Imobiliária, Lda