SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 319 456 Kč
(105 324 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Rua Francisco Miguel, Moita

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this 2-bedroom apartment, located in Baixa da Banheira.
With an area of 78 m², this apartment combines comfort and functionality, ideal for t...

Ostatní
Stáří nabídky: 28 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Rua Francisco Miguel, Moita
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art M&J