SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 821 191 Kč
(71 867 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Avenida da Liberdade, Moita

místnosti2+1
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is a two-bedroom apartment located in Baixa da Banheira, on a high ground floor. The property has 81 square metres of usable area and is in excel...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Avenida da Liberdade, Moita
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed