SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 945 614 Kč
(84 197 Kč / m²)
Prodej
4+1
130 m²
Rua França Júnior, Matosinhos

místnosti4+1
plocha130 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT565616

Apartamento T3 duplex, com lugar de garagem para venda em Matosinhos, a 10 minutos a pé da praia do Titan

Ostatní
Stáří nabídky: 491 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Rua França Júnior, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Braga