SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 590 288 Kč
(207 048 Kč / m²)
Prodej
Atypický
27 m²
Rua Moínho de Vento, Matosinhos

místnostiAtypický
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

T0 flat, with 27sqm and terrace with 16sqm, in a new development, in Leça da Palmeira. In the heart of Leça da Palmeira, Moinho de Vento Flats is bor...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Rua Moínho de Vento, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana