SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 701 512 Kč
(98 552 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
Rua de São José, Matosinhos

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT587260

Apartamento T1 situado ao nível do 1º piso, com excelente luminosidade natural - exposição Sul

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

Rua de São José, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - Damião de Góis