SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 600 712 Kč
(103 233 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
Avenida do Conde, Matosinhos

místnosti3+1
plocha93 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT586371

Apartamento T2 inserido no empreendimento Green Stone, em São Mamede de Infesta, Matosinhos, numa localização est...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Avenida do Conde, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - CEC