SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 663 770 Kč
(113 537 Kč / m²)
Prodej
Atypický
182 m²
Rua de Brito e Cunha, Matosinhos

místnostiAtypický
plocha182 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

3 Bedroom Apartment with Pool - Matosinhos Sul | Next to Guilherme Pinto Square
We present this fantastic 3 bedroom flat, located in a privileged area...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorDřevěná podlahaVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 95 dní
Aktualizováno: 95 dní

Lokalita

Rua de Brito e Cunha, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Porta 88