SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
38 255 219 Kč
(201 343 Kč / m²)
Prodej
Atypický
190 m²
Rua França Júnior, Matosinhos

místnostiAtypický
plocha190 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

4 bedroom flat with terrace, three parking spaces and storage, in Matosinhos Sul, inserted in a private condominium located in the emblematic Rua Brit...

Ostatní
Stáří nabídky: 149 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua França Júnior, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Porta 88