SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 770 154 Kč
(156 620 Kč / m²)
Prodej
4+1
139 m²
Rua de Brito Capelo, Matosinhos

místnosti4+1
plocha139 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 novo com 139m², jardim privado de 35m2 e dois lugares de garagem e arrumos, inserido em condomínio fechado com jardim, piscina e ginási...

Ostatní
Stáří nabídky: 344 dní
Aktualizováno: 344 dní

Lokalita

Rua de Brito Capelo, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils