Výpis nabídek
20
20
20
5 588 965 Kč
(111 779 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Rua do Godinho, Matosinhos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento T1 - Matosinhos Sul
O Edifício Haizea destaca-se pela sua localização estratégica no coração da cidade, a poucos passos da estação de me...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
392 dní
Aktualizováno:
119 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Godinho, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.