SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 108 081 Kč
(36 749 Kč / m²)
Prodej
2+1
139 m²
Rua do Brasil, Marinha Grande

místnosti2+1
plocha139 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming 2-bedroom, 2-bathroom home in the heart of Marinha Grande, Leiria, priced at an attractive 210,000. With a spacious area of 170...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Rua do Brasil, Marinha Grande
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Cardeira e Costa II