Výpis nabídek
5
7 295 919 Kč
(137 659 Kč / m²)
Prodej
5+1
53 m²
Travessa Nova da Giesta, Maia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
53 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento T1 – Pedrouços – Maia – Construção Nova
Empreendimento São João Premium – by Lux Premium
Um imóvel ideal para quem procura tranquilidade,...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Travessa Nova da Giesta, Maia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.