SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 175 750 Kč
(66 442 Kč / m²)
Prodej
2+1
108 m²
Rua Guerra Junqueiro, Maia

místnosti2+1
plocha108 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are delighted to present this fantastic two-bedroom flat, ideal for those who value space, comfort and proximity to one of the citys most sought-af...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Guerra Junqueiro, Maia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Nações VII