SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 236 128 Kč
(100 393 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Rua de Dom Fulgêncio, Maia

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

If you are looking for a property that combines contemporary design, generous areas and a strategic location, this 2-bedroom apartment in the Villa Mo...

Ostatní
Stáří nabídky: 42 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Rua de Dom Fulgêncio, Maia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Arquitectos III