SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 121 161 Kč
(72 895 Kč / m²)
Prodej
3+1
180 m²
Caminho do Rio Cego, Mafra

místnosti3+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3-Bedroom Apartment | New Construction | 3 Suites | Near Ericeira

We present this exclusive newly built 3-bedroom apartment, where comfort, contemp...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Caminho do Rio Cego, Mafra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realty ONE Group Premium