SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 837 115 Kč
(158 914 Kč / m²)
Prodej
Atypický
150 m²
Largo de São Pedro, Mafra

místnostiAtypický
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Presentamos este elegante apartamento de 3 habitaciones, donde la comodidad, la tecnología y una increíble vista al mar se combinan para ofrecer una e...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Largo de São Pedro, Mafra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Area