SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 743 088 Kč
(85 715 Kč / m²)
Prodej
Atypický
207 m²
Rua 5 de Outubro, Mafra

místnostiAtypický
plocha207 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartament de 4 habitacions inserit en un condomini de LUXE d'alt nivell amb piscina i jardí, situat en una zona d'accés fàcil al centre del poble, in...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Rua 5 de Outubro, Mafra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

West Life Imobiliária