SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 901 014 Kč
(208 151 Kč / m²)
Prodej
2+1
86 m²
Rua das Lombas, Mafra

místnosti2+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

T2 A ESTREAR, COM VARANDA E GARAGEM, EM CONDOMÍNIO COM PISCINA, A POUCOS PASSOS DA PRAIA DO SUL

Apartamento com construção de 2020, está novo a estre...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSprchový koutVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 164 dní
Aktualizováno: 41 dní

Lokalita

Rua das Lombas, Mafra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Colombo II